Rolnik

Praca sezonowa 2017r.

29 maja 2017

Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego w Bujakowie oferuje pracę dla młodzieży studiującej i uczącej się na okres od lipca do września 2017 r.

Opis stanowiska:

Praca sezonowa w branży spożywczej przy linii produkcyjnej polegająca głównie na wkładaniu surowca do słoi.

Wymagania:

  • Bardzo dobry stan zdrowia
  • Ważna książeczka sanepidowska
  • Kserokopia ważnej legitymacji szkolnej (dotyczy osób uczących się)
  • Ukończone 18 lat
  • Zręczność manualna, sumienność, zaangażowanie

Aplikację (CV) prosimy przesyłać na adres: bujakow@rolnik.pl

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonu:

Spotkania informacyjne dla osób zainteresowanych odbędą się: 27.06.2017 godz 12.00 w siedzibie Zakładu tj: ul. Spółdzielcza 1a, 43-196 Mikołów-Bujaków

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”